Owijarka bel SIPMA OS 7510 KLARA

Owijarka bel SIPMA OS 7510 KLARA


21 200,00 zł brutto

Samozaładowcza owijarka bel SIPMA OS 7510 KLARA  zamocowana jest na TUZ ciągnika, dodatkowo posiada koła podporowe. Wyposażona jest w urządzenie załadowcze, które załadowuje tyłem zwinięte bele. Proces owijania może być realizowany w czasie przejazdu do następnej beli lub do miejsca składowania. Owijarka bel jest wyposażona w nowoczesny i uniwersalny podajnik na folię o szerokości 50 cm i 75 cm oraz urządzenie chwytająco-obcinające folię, dzięki któremu ingerencja użytkownika wymagana jest tylko przy zakładaniu nowej rolki folii. Sterowanie odbywa się z kabiny ciągnika poprzez rozdzielacz hydrauliczny.

Przechylny stół oraz ramię załadowcze dociskające belę do walców w czasie wyładunku umożliwią wyładunek owiniętej beli zabezpieczający ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Licznik bel wskazuje aktualną ilość owinięć beli folią oraz informuje o zakończeniu cyklu owijania beli.

Sposób owijania załadowanej beli polegający na tym, że kolejne warstwy folii zachodzą na siebie z zakładką 50% zapewnia prawidłowe przechowywanie i skuteczne zakiszanie zielonki.

Podajnik z przekładnią i hamulcem rolki folii, który odpowiednio ją napręża w czasie owijania zapewnia szczelne i dokładne owinięcie beli folią.

Solidna rama wykonana jest z giętych i spawanych kształtowników, co sprawia, że cała konstrukcja jest stabilna i odporna na przeciążenia.

Obracające się wokół własnej osi pionowej koła w połączeniu z mocowaniem maszyny na TUZ ciągnika zapewniają dużą zwrotność zespołu ciągnik – owijarka.


Tabela migracyjna nazw produktów SIPMA S.A.

Parametry techniczne

Model  SIPMA OS 7510 KLARA
Rozmiary bel    
średnica owijanych bel m 1,20-1,30
szerokość owijanych bel m 1,30
Maksymalna masa beli kg 1 000
Minimalna liczba owinięć   dwukrotnie
Czas owinięcia beli sek. około 120
Szerokość folii mm 500 i 750
Zapotrzebowanie mocy kW(KM) 20(30)
Wymiary    
długość  m 2,17
szerokość  m 1,94
wysokość  m 2,15
Masa  kg 780

LEGENDA: ✔ - standard, O - opcja za dopłatą, ✘ - niedostępne

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Copyright © Bio Complex
Projekt i wykonanie: mediamagic.pl