FarmerZnaleziono 13 produkty.

Farmer
Pomysł na skonstruowanie i produkcję prostego, trwałego i taniego ciągnika rolniczego był bodźcem do utworzenia firmy produkującej ciągniki. Firma "Farmer" Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce została zarejestrowana w kwietniu 2003r. Początkowym celem jej działalności było opracowanie konstrukcji ciągników oraz własnej stylistyki ciągnika. Jeszcze w tym samym roku na wystawie rolniczej AGROSHOW w Bednarach zaprezentowano pierwsze egzemplarze.

Potrzeby rynku znacznie przekraczały ówczesne możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa. Mimo wszystko temu wyzwaniu starała się sprostać wykwalifikowana kadra wykorzystująca nowoczesną halę produkcyjną z linią diagnostyczną, oraz ciągle rozbudowywana sieć dilerska na terenie kraju i za granicą. Dynamiczny rozwój i aspiracje sprawiły iż nawiązano współpracę z światowymi dostawcami tj. John Deere, Iveco, MMZ, ZF i Carraro. Opracowano nowe prototypy, a następnie sukcesywnie wdrażano je do produkcji seryjnej. W rezultacie na dzień dzisiejszy w ofercie jest około 20 modeli. Oferta produktowa jest różnorodna w zakresie mocy i rozwiązań technologicznych (m.in. ciągniki z napędem na 4 koła lub tylko oś 2 koła, w wariancie z kabiną i bez).

Nadrzędnym celem FARMERA jest produkcja ciągników rolniczych najwyższej jakości, spełniających wysokie oczekiwania klientów. W tym celu w roku 2005 wdrożono System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Wprowadzony, utrzymywany i ciągle doskonalony system pomaga nam w dostosowaniu produktu do oczekiwań Klienta.

Firma dysponuje własnym prężnym i dobrze wyposażonym biurem konstrukcyjnym. Młodzi wysoko wykwalifikowani konstruktorzy radzą sobie z każdym problemem z tego zakresu. Ciągniki to autorska konstrukcja i stylistyka "Farmera". Spełniają one aktualne wymogi normy europejskie z zakresu bezpieczeństwa i emisji spalin.

Nisza w segmencie ciągników o dużej mocy powyżej 120 KM oraz ciągników sadowniczych skłoniła zarząd do podjęcia decyzji o rozpoczęciu prac nad nowymi modelami.

Na dzień dzisiejszy nasze ciągniki sprzedajemy w kraju oraz eksportujemy m.in. do Chorwacji, Słowenii, Litwy, Bułgarii, Irlandii, Węgier, Łotwy, Anglii, Tajlandii, Algierii, Rumunii, Słowacji, Mołdawii i Finlandii. Dynamiczny rozwój zakładu, poszerzanie gamy produkowanych modeli, ciągły wzrost sprzedaży w kraju i za granicą dał sygnał do podjęcia wysiłków by w najbliższym czasie rozpocząć budowę nowoczesnej hali produkcyjnej.

Copyright © Bio Complex
Projekt i wykonanie: mediamagic.pl